Kādi jūsu dati pie mums tiek glabāti?
Iegādājoties preces Akuna Tribe interneta veikalā, mēs slēdam attālinātu vienošanos, kam nepieciešamā informācija ir pircēja vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja paredzēta piegāde, tad mums neieciešama arī adrese, kur pirkumu nogādāt. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai mēs varēt ar jums sazināties par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem.

Lai padarītu ērtāku un efektīvāku iepirkšanos Akuna Tribe interneta veikalā mēs glabājam šādu informāciju:

  • Jūsu pirkumu un darbību vēsturi tīmekļa vietnē;
  • izmantotās ierīces IP adrese (piemēram, lai Rīgas iedzīvotājiem sniegtu informāciju par tieši Rīgas veikalā rīkotajām akcijām);
  • maksājumu vēsture, lai Jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot Jūsu iecienītāko maksājuma veidu;
  • mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu.
  • kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu, telefona numuru, piegādes adresi, epastu, lai pasūtījuma gadījumā kurjeru dienests ar jums var sazināties par sūtījuma piegādi un nodošanu;

Jūsu datu drošība
Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām. Mūsu iekšējā sistēma nodrošina, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādātu tikai tās mūsu uzņēmuma personas, kam ir īpašas pilnvaras šo datu apstrādei. Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredzētu nepiederošas personas un, lai tie tiktu pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt autorizācijas paroli, glabāt maksājumu karšu datus drošībā, kā arī ievērot citus drosības un piesardzības pasākumus, lai nevarētu tikt pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL).

Mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies
Sīkdatne (Cookie) ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kas pieslēgta internetam. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atšķirtu lietotājus un uzlabotu vietnes funkcionalitāti atbilstoši lietotāja izvēlētajiem uzstādījumiem. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiks dzēstas, tiklīdz Jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Savukārt citas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē un ļauj mums atpazīt Jūsu uzmantoto pārlūkprogrammu.

Svarīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu vietnes pārlūkošanu un pakalpojumu izmantošanu. Piemēram, sīkdatnes tiek izmantotas, lai autorizētu un identificētu lietotājus, piekļūstot vietnes reģistrēto lietotāju sadaļai. Dzēšot vai bloķējot šīs sīkdatnes, tiks liegta piekļuve šiem pakalpojumiem.

Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes nav obligāts pakalpojumu izmantošanas priekšnosacījums, tomēr tās palīdz personalizēt un uzlabot Akuna Tribe satura pārlūkošanu tiešsaistē. Piemēram, šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēm un piedāvāt Jums pielāgotu saturu un funkcijas (gan mūsu tīmekļa vietnē, gan saziņā), kas, mūsuprāt, Jums ir svarīgas. Tāpat mēs izmantojam sīkdatnes un dažādas tehnoloģijas, lai atcerētos Jūsu izvēles un neliktu Jums atkārtoti ievadīt savus datus (piemēram, piekļuves informāciju).

 

Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā, kas rodas saistībā ar personas datu apstrādi mūsu interneta veikala vajadzībām, droši rakstiet mums uz info@akunatribe.com.

SIA Akuna Tribe, LV40103432474